Second round fixtures for the First Division South Top 5

FRIDAY 27 MAY
First Division (Top 5 South Section)
PMB Collegians vs Ballito Dolphins WS 20:00
Hillcrest vs Amanzimtoti HILL 20:00
First Division Reserves (Top 5 South Section)
PMB Collegians vs Ballito Dolphins WS 18:30
Hillcrest vs Amanzimtoti HILL 18:30
First Division (Bottom 4 South Section)
South Coast Warriors vs PMB Elephants SCW 20:00
First Division Reserves (Bottom 4 South Section)
South Coast Warriors vs PMB Elephants SCW 18:30
SATURDAY 11 JUNE
First Division (Top 5 South Section)
PMB Collegians vs Hillcrest WS 15:00
Ballito Dolphins vs Richards Bay BALL 15:00
First Division Reserves (Top 5 South Section)
PMB Collegians vs Hillcrest W2 13:30
Ballito Dolphins vs Richards Bay BALL 13:30
First Division (Bottom 4 South Section)
PMB Elephants vs Kokstad WS 13:30
UKZN Durban vs South Coast Warriors DU 15:00
First Division Reserves (Bottom 4 South Section)
PMB Elephants vs Kokstad W2 15:00
UKZN Durban vs South Coast Warriors DU 13:30
SATURDAY 25 JUNE
First Division (Top 5 South Section)
Richards Bay vs PMB Collegians RB 15:30
Ballito Dolphins vs Amanzimtoti BALL 15:30
First Division Reserves (Top 5 South Section)
Richards Bay vs PMB Collegians RB 14:00
Ballito Dolphins vs Amanzimtoti BALL 14:00
First Division (Bottom 4 South Section)
Kokstad vs UKZN Durban KOK 15:30
First Division Reserves (Bottom 4 South Section)
Kokstad vs UKZN Durban KOK 14:00
SATURDAY 09 JULY
First Division (Top 5 South Section)
PMB Collegians vs Amanzimtoti WS 15:30
Richards Bay vs Hillcrest RB 15:30
First Division Reserves (Top 5 South Section)
PMB Collegians vs Amanzimtoti WS 14:00
Richards Bay vs Hillcrest RB 14:00
First Division (Bottom 4 South Section)
Kokstad vs South Coast Warriors KOK 15:30
UKZN Durban vs PMB Elephants DU 15:30
First Division Reserves (Bottom 4 South Section)
Kokstad vs South Coast Warriors KOK 14:00
UKZN Durban vs PMB Elephants DU 14:00
SATURDAY 23 JULY
First Division (Top 5 South Section)
Amanzimtoti vs Richards Bay AM 15:30
Hillcrest vs Ballito Dolphins HILL 15:30
First Division Reserves (Top 5 South Section)
Amanzimtoti vs Richards Bay AM 14:00
Hillcrest vs Ballito Dolphins HILL 14:00
SATURDAY 30 JULY
FIRST DIVISION - WINNER NORTH VS WINNER SOUTH PLAYOFF TBC
SATURDAY 06 AUGUST
Castle Murray Cup Knockout Qualifying Round Premier Division Clubs playing against Top Eight First Division Clubs based on a draw
SATURDAY 20 AUGUST
Premier Division (Castle Murray Cup) and Premier Reserves Division (Peter Taylor Trophy) Knockout Quarter Finals
First Division (Junior Murray Cup) and First Division Reserves (Keith Parkinson Cup) Knockout Quarter Finals
SATURDAY 27 AUGUST
Premier Division (Castle Murray Cup) and Premier Reserves Division (Peter Taylor Trophy) Knockout Semi Finals
First Division (Junior Murray Cup) and First Division Reserves (Keith Parkinson Cup) Knockout Semi-Finals
SATURDAY 03 SEPTEMBER
ALL KNOCKOUT FINALS TO BE PLAYED CR